Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Wsparcie w dystrybucji cyfrowej i tłoczeniu płyt CD i winyli.

Stworzyliśmy kurs, który sprawi, że w streamingach poczujesz się jak w domu.

Kampanie wspierające rozwój artystów to nasza codzienność, sprawdź czy możemy Ci pomóc.

Na pokładzie mamy specjalistów, którzy odpowiedzą na trudne pytania związane z branżą.

O szkoleniu przygotowanym przez inharmony dowiedziałam się dzięki reklamie na facebooku i od razu znalazło się na mojej to do list. Fajnie się złożyło, ponieważ byłam w trakcie poszukiwań szkoleń w obrębie branży muzycznej. Stawiam pierwsze kroki w branży i chcę chłonąc jak najwięcej rzetelnej wiedzy. Tak też było - wiedza przekazywana jest w prosty, zrozumiały dla słuchacza sposób dodatkowo wzbogacona aktualnymi przykładami. Ogromny plus dla Pani Oli za wiele praktycznych wskazówek. Dodatkowo, miłe zaskoczenie i zasługuje również na duży plus to możliwość stworzenia notatek przy każdej lekcji. Bardzo wygodne rozwiązanie. Z miłą chęcią wezmę udział w kolejnych kursach jeśli w przyszłości się pojawią. Serdecznie polecam, 10/10!
Bardzo dziękuję za przekazaną wiedzę. Niezwykle przyjemnie i ciepło się Pani słuchało. Na pewno jeszcze niejednokrotnie wrócę do kursu, aby utrwalić materiał.

Laura M

Warsztaty było bardzo potrzebne ze względu na to, że ciężko jest zdobyć wiedzę na omawiane tematy z wiarygodnych źródeł, w których będą zebrane najbardziej potrzebne informacje. Uważam, że zostały one przygotowane bardzo dobrze pod względem merytorycznym, wiedza została przekazana w bardzo przystępny sposób. Jako członek młodego zespołu i osoba interesująca się produkcją oraz sprzedażą muzyki jestem wdzięczna za ich zorganizowanie ;)

Justyna Bajak

Jako osobie tworzącej i wydającej muzykę, warsztaty bardzo się przydały. Pozwoliły mi na dowiedzenie się nowych rzeczy i uporządkowały to co już wiedziałem. Zwłaszcza pomocne byłe kwestie dystrybucji i dystrybutorów. Jako, że wydaję muzykę poprzez labele to nie zajmowałem się tematem dystrybucji tak szczegółowo, ale nie wykluczam wydawania muzyki na własną rękę w przyszłości. O warsztatach dowiedziałem się z posta sponsorowanego na Facebooku i było warto poświęcić ten czas.

Łukasz Łukasz Krajewski | Maxime Groove

Polecam współpracę z Olą - jej profesjonalizm i cierpliwość pomogą Ci wydać utwory bez stresu, że coś pójdzie nie tak. W przypadku publikowania muzyki po raz pierwszy, możliwość zwrócenia się do osoby z doświadczeniem była dla mnie bardzo pomocna. Ola łatwo dzieli się wiedzą i reaguje, gdy coś jest nie tak, co sprawia, że czujesz, że jesteś w dobrych rękach :)

Julia Papis

Brałem udział we wszystkich warsztatach i jestem z nich bardzo zadowolony. Tematy zostały bardzo dobrze opracowane, przedstawione rzeczowo, pokazując jak skrupulatnie zostały przygotowane. Z wielką chęcią wezmę udział w kolejnych jeśli się odbędą. Odpowiadanie na pytania uczestników wzbogaciły tylko cały materiał, biorąc pod lupę przypadki brane z życia na bieżąco. Osobiście warsztaty skłoniły mnie do rozmyślań, czy może nie jest to droga, którą chciałbym podążać zawodowo.Ode mnie najwyższa ocena, gorąco polecam Olę Borak!

Krystian

Warsztaty oceniam bardzo wysoko. Kompetentna prowadząca, ciekawi goście, dobrze dobrane tematy. Dzięki uczestnictwu w warsztatach dowiedziałem się o sprawach, które dotyczą bezpośrednio mojej działalności, a o których nie wiedziałem. Dodam, że zacząłem wdrażać je w życie. Dziękuję!

Jan Taraszkiewicz

Polecam wszystkim konsultacje z Aleksandrą. Ogrom wiedzy, rzetelność i świetny kontakt. Działamy dalej! :)

Sick Mikey

Wiedza, profesjonalizm, doświadczenie. Polecam Olę Borak jako partnerkę biznesową. Pełne, rzetelne wsparcie w zakresie dystrybucji muzyki i jej promocji w internecie.

Michał Michota | Propabanda

Dzięki reklamie targetowanej na Facebooku dowiedziałam się o warsztatach p. Oli na temat branży muzyki cyfrowej. Już od wielu miesięcy poszukiwałam informacji na ten temat, jednak znakomita większość z nich została stworzona przez zagranicznych twórców, gdzie realia rynku serwisów streamingowych wyglądają inaczej, niż te w Polsce. Z racji tego, że tworzę muzykę dla polskich odbiorców, interesowało mnie w szczególności to, co właśnie na polskim rynku można zdziałać i na co trzeba zwrócić uwagę - a właśnie tego dotyczył warsztat p. Oli. Takie warsztaty to było dokładnie to, czego potrzebowałam, a zdobytą wiedzę wykorzystam już w najbliższych miesiącach przy okazji wydania swojego pierwszego studyjnego albumu.

Sylwia | Dzisiaj w Betlejem

Kurs online o dystrybucji

Wiesz, że do Spotify dostarczane jest 60 000 utworów dziennie? Na kursie poznasz wiele sposobów by się wyróżnić.

Przygotowaliśmy kurs, który pomoże Ci dostarczyć Twoją muzykę do serwisów streamingowych i ogarnąć temat na tyle szeroko, by sprawnie pokierować swoimi premierami i samodzielnie zadbać o zasięgi, bo... streaming to nie jedynie playlisty!

Kurs online o dystrybucji cyfrowej muzyki

Dowiedz się więcej
Długość

7 modułów
+4h wykładów
"niezbędnik" do pobrania
dostęp na stałe dla 1 osoby

Dla kogo?

dla wytwórni, twórców i wykonawców

W dwóch poprzednich edycjach

wzięło udział ponad 500 osób

Zakres

Od A do Z:
od ogólnej wiedzy o cyfrze,
przez szukanie dystrybutora,
po dostawy, playilsty
i promowanie

Wydania Cyfrowe

Butikowa dystrybucja muzyki

Wspieramy niezależne wytwórnie i artystów
w dystrybucji cyfrowej ich muzyki. Stawiamy na indywidualne podejście i kontakt z klientem, pomagamy rozwiązywać problemy techniczne, przygotowywać materiały promocyjne, wspieramy w pracy z metadanymi.
Największe zalety?
Doświadczenie i intuicja - potrafimy rozwiązywać dylematy streamingowe, doradzamy, ale przede wszystkim czujemy potencjalne szanse i problemy zanim te pojawiają się na horyzoncie.
Wydania fizyczne

Tłoczenie płyt CD
i winylowych

Możemy pomóc Ci stworzyć fizyczną wersję Twojego albumu. Wiemy, że takie wydawnictwa mają często wartość kolekcjonerską. Możesz nam zlecić przygotowanie "fizyka" od A do Z - oferujemy projektowanie oraz tłoczenie opakowań oraz płyt
CD i winylowych.

Kampanie Marketingowe

Promocja muzyki

Specjalizujemy się w kampaniach reklamowych dla muzyków i zespołów, którzy chcą dotrzeć ze swoją twórczością do większej ilości słuchaczy. Wiemy, że wielu z Was nie wie jak promować muzykę albo nie wie jak dotrzeć do słuchaczy na YouTube - tutaj przychodzimy z pomocą. W naszej współpracy to Ty tworzysz treści, które my reklamujemy.

Promocja muzyki

Budżet reklamowy we własnym zakresie :)

Singiel Lite

Idealny na start, sprawdzenie czy dany singiel przemawia do ludzi i znajduje swoją publiczność. Polecany dla singla z teledyskiem.

 • Długość kampanii: maksymalnie 1 miesiąc
 • Kampania na YouTube nastawiona na zasięg i nowych odbiorców
 • Jeden zestaw reklam
Singiel Pro

Dobry dla tych, który mają już jakąkolwiek grupę słuchaczy i zapragnęli ją powiększyć. Polecany dla singla z teledyskiem.

 • Długość kampanii: maksymalnie 1 miesiąc
 • Kampania na YouTube nastawiona na zasięg i nowych odbiorców oraz remarketing
 • Dwa zestawy reklam (ten sam materiał reklamowy lub kilka)
Album Lite

Dla tych, którzy planują

Nie musisz mieć gotowych materiałów do wszystkich kampanii na początku współpracy.  

 • Długość kampanii: maksymalnie 6 miesięcy
 • Cztery kampanie na YouTube - maksymalnie na 3 single + album
 • Kilka zestawów reklamowych (w zależności od potrzeb i możliwości twórcy)
 • Zaprojektowany lejek sprzedażowy i remarketing
 • Osobna kampanią przekierowujaca na streamingi lub np. do sprzedaży albumu fizycznego
Album pro

Pakiet nazywany przez nas "turbo-combo" :). Dla profesjonalistów, którzy chcą mieć pewność, że ich album nie umknie niczyjej uwadze.

Nie musisz mieć gotowych materiałów do wszystkich kampanii na początku współpracy.

 • Długość kampanii: maksymalnie 6 miesięcy
 • Cztery kampanie na YouTube - maksymalnie na 3 single + album
 • Kilka zestawów reklamowych (w zależności od potrzeb i możliwości twórcy)
 • Zaprojektowany lejek sprzedażowy i remarketing
 • Osobna kampanią przekierowujaca na streamingi lub np. do sprzedaży albumu fizycznego
 • Po jednej kampanii promującej album na Facebooku, Instagramie, Tiktoku
Masz pytania lub chcesz zrobić z nami kampanię? 
Napisz do nas
Blog

Zerknij na bloga

Znajdziesz tam informacje m.in. o kampaniach marketingowych promujących muzykę

Jak wydać swoją muzykę mądrze?

Zobacz czego powinieneś dopilnować będąc artystą lub menedżerem.

Playlisty Spotify i innych serwisów - jak działają i co robić, żeby na nie trafić ze swoją muzyką?

W poniższym artykule postaramy się wyjaśnić, o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi oraz to jak trafić na playlisty ze swoją muzyką. Obecność na playlistach jest zagadnieniem, które powinno być niezmiernie ważne dla muzyków i stanowić pewne rozwiązanie. Już tłumaczymy dlaczego - w teorii oraz z wykorzystaniem konkretnego Case Study.

Konsultacje online 1:1

Potrzebujesz kogoś, z kim omówisz kolejne kroki
i zadbać o wyniki? A może zrobił Ci się bałagan w metadanych?

Rozwój kariery

Gdzie zacząć lub postawić kolejne kroki - czyli wszystkie generalne pytanie i problemy, które Cię hamują. 
 

YouTube

Chcesz rozwijać kanał YouTube, zastanawiasz się, czemu Twoje treści mają "ucięte zasięgi" lub są demonetyzowane - rozwikłamy to.

Synchronizacja i publishing

Chcesz upewnić się czy możesz zarabiać na coverach lub uzyskać prawa do opracowań? Pomożemy!

Rozwój kariery

Konsultacja 1:1 online

Konsultacje dają możliwość porozmawiania o konkretnym problemie. Czasem jest to spotkanie z artystą, który stawia pierwsze kroki w branży i nie wie od czego zacząć. Wtedy rozmawiamy o twórczości, pomyśle i potrzebach twórcy, definiujemy etap rozwoju artystycznego na jakim jest, by finalnie zdecydować, jaką drogą warto iść, gdzie postawić kolejny krok i o co zadbać. Możemy nawiązać też stałą współpracę, w której razem przejdziemy przez ten proces.

Nierzadko konsultacją jest rozmowa z wytwórnią, która chce uporządkować swój katalog. Wtedy spotkanie może przerodzić się w znalezienie rozwiązania dla zawiłych problemów z przeszłości wynikających, przykładowo, z błędnego wprowadzenia metadanych poprzednich wydań.
Chcesz umówić się na konsultacje?

YouTube

Konsultacja 1:1 online

Jeżeli chcesz, żeby Twój kanał rozwijał się szybciej musisz zadbać o podstawy i odpowiednio go skonfigurować. Wiemy doskonale o co trzeba zadbać, żeby kanał pozycjonował się lepiej oraz wyglądał profesjonalnie.
Chcesz umówić się na konsultacje?

Synchronizacja i publishing

Konsultacja 1:1 online

Tworzysz muzykę opartą o stare nagrania, sample, specjalizujesz się w coverach i chcesz by Twoja muzyka grała w serwisach streamingowych? Justyna pomoże odpowiedzieć na Twoje pytania. Najpopularniejsze z nich to: czym różni się cover od opracowania; jakie są warunki umieszczenia opracowania/coveru utworu na streamingach; czy utwór wymaga pozyskania zgody oryginalnych twórców i jak te zgody pozyskać; czy możesz dokonać opracowania utworu zagranicznego; czy możesz zarabiać na opracowaniu/coverze i wiele innych.
Chcesz umówić się na konsultacje?
Cennik

Oferta i ceny

Wybierz to czego potrzebujesz:

Dystrybucja
Wsparcie dystrybucji cyfrowej muzyki

Napisz do nas, odpowiemy czy możemy Ci pomóc.

Promo Singiel
Wypromujemy Twój singiel w internecie

Stworzymy dla Ciebie kampanię promującą Twój singiel, jedną lub kilka. Nowi słuchacze pojawią się w pierwszych dniach.

*liczba miejsc ograniczona

od 450 zł

+ budżet reklamowy
Promo Album
Pokaż swój album światu

Zaplanujemy i przeprowadzimy całą strategię reklamową dostosowaną do Twoich planów wydawniczych.


*liczba miejsc ograniczona

od 1300 zł

+ budżet reklamowy
Konsultacje 1:1
Rozwój kariery muzycznej

Gdzie zacząć lub postawić kolejne kroki - czyli wszystkie generalne pytanie i problemy, które Cię hamują.

180 zł
cena za
godzinkę zegarową
Konsultacje 1:1
YouTube

Chcesz rozwijać kanał YouTube, zastanawiasz się, czemu Twoje treści mają "ucięte zasięgi" lub są demonetyzowane - rozwikłamy to.

200 zł
cena za
godzinkę zegarową
Konsultacje 1:1
Publishing

Chcesz pozyskać prawa do użycia sampli w swoim utworze, wydać covery lub opracowania - sprawdź jak to zrobić.

200 zł
cena za
godzinkę zegarową
Współpraca
Jeśli chcesz z nami współpracować napisz:
Przegląd
Kurs online o dystrybucji cyfrowej

Ogrom wiedzy, który zbliży Cię do wymarzonej kariery.

Dowiedz się wiecej
Butikowa dystrybucja muzyki

Dostawy i strategie wydawnicze mamy w małym placu.

Dowiedz się więcej
O nas

Poznajmy się, zobacz jakie wartości motywują nas w pracy.

Dowiedz się więcej
Promocja i konsultacje

Muzyczne kampanie marketingowe i stałe wsparcie twórców w rozwoju.

Dowiedz się więcej
Nowości

Nasze ostatnie artykuły

Na blogu znajdziesz wiele cennych informacji

Jak wydać swoją muzykę mądrze?

Zobacz czego powinieneś dopilnować będąc artystą lub menedżerem.

Playlisty Spotify i innych serwisów - jak działają i co robić, żeby na nie trafić ze swoją muzyką?

W poniższym artykule postaramy się wyjaśnić, o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi oraz to jak trafić na playlisty ze swoją muzyką. Obecność na playlistach jest zagadnieniem, które powinno być niezmiernie ważne dla muzyków i stanowić pewne rozwiązanie. Już tłumaczymy dlaczego - w teorii oraz z wykorzystaniem konkretnego Case Study.

Instagram - tam również dzielimy się wiedzą

@inharmony_digital