Poznaj nasz zespół i wartości jakimi kieruje się firma.

Sprawdź co możemy dla CIebie zrobić.

o nas

Zmienimy Twoje podejście do dystrybucji cyfrowej muzyki

Wiemy co jest Ci potrzebne

Wiemy czego potrzebujesz, bo staliśmy w twoich butach. Sami jesteśmy twórcami muzyki, obok biznesowego, mamy muzyczne wykształcenie lub doświadczenia i dobrze rozumiemy co czujesz i czego Ci potrzeba.

W Inharmony zajmujemy się edukacją artystów, menedżerów i wytwórni muzycznych w zakresie dystrybucji cyfrowej muzyki, oferujemy butikową dystrybucję oraz muzyczne kampanie marketingowe, a także konsultacje.

Wartości

Innowacyjność, transparentność, relacja z klientem

Dzisiaj tworzymy przyszłość polskiej branży muzycznej

Wartości firmy wprowadzają nową jakość na rynku. Partnerstwo technologiczne z Believe Digital daje nam możliwość zaoferowania jednej z największych na świecie sieci dystrybucyjnych polskim artystom, a zaangażowana obsługa klienta wspiera stały rozwój twórców, dotychczas dostępny jedynie dla największych artystów i wytwórni w kraju.

Inharmony to pierwsza w Polsce Agencja Muzyczna oferująca dystrybucję cyfrową w połączeniu z kampaniami marketingowymi.

W inharmony stawiamy na najnowsze rozwiązania i nie boimy się szerzyć wiedzy, która dotychczas była zarezerwowana dla specjalistów w branży - dlatego powstał kurs online.

Doświadczenie

Wprowadzamy na rynek zagraniczne rozwiązania

Zagraniczne początki, innowacje w kraju

Nasz zespół wiedzę i pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał za granicą. Założycielka inharmony, Ola, wróciła kilka lat temu do kraju marząc o wprowadzeniu zagranicznych rozwiązań, które dobrze funkcjonują za granicą, i których brakowało w Polsce. Inharmony jest jej odpowiedzią.

Master of disaster

Ola Borak-Pietrzak

Zakochana w streamingach od pierwszego wejrzenia

Ola specjalizuje się w dystrybucji cyfrowej muzyki i przez ostatnie kilka lat prowadziła działalność doradczą w tym zakresie. Pracuje z artystami, wytwórniami i dystrybutorami wspierając ich strategie wydawnicze.

Jest absolwentką studiów magisterskich na Copenhagen Business School, gdzie uzyskała tytuł magistra Zarządzania Kreatywnymi Procesami i absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Zarządzania. Wykształcenie muzyczne zdobywała na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz Popakademie Baden-Württemberg, ma również doświadczenie sceniczne, obecnie gra z zespołem "nastroje".


Jej misją jest wsparcie niezależnych twórców i wytwórni. Pomaga wybrać odpowiednią dla nich strategię dystrybucyjną, przeprowadza przez proces dostaw i wspiera w promocji treści. Dzięki takiej współpracy artyści zaczynają zarabiać na swojej twórczości oraz budują grupę odbiorców.

Ola prowadzi również warsztaty dla artystów, wydawców i menedżerów, którzy chcą poprawić ekspozycję swojego katalogu, zbudować większe zasięgi i sprawniej poruszać się po świecie dystrybucji cyfrowej. To ona stworzyła kurs o dystrybucji cyfrowej muzyki dla inharmony.

Queen of efficiency

Magda Jędrzejewska

Mistrzyni optymalnych kampanii marketingowych

Magda Jędrzejewska, która jest specjalistką w dziedzinie marketingu muzycznego i innowacji. Ukończyła studia licencjackie w dziedzinie Music Business na University of South Wales w Cardiff oraz magisterium z Global Entertainment and Music Business w Berklee College of Music w Walencji.
Wcześniej pracowała jako Digital Marketing Manager w Independent Digital, nadzorując kampanie digitalowe dla polskich i międzynarodowych artystów. 

Obecnie współpracuje na stałe z kilkoma podmiotami w branży muzycznej:  z brytyjskim oddziałem Music Ally, gdzie łączy swoją pasję do marketingu i edukacji, przekazując wgląd w nowoczesne strategie marketingu cyfrowego dla artystów, menedżerów i wytwórni, z inHarmony, nadzorując kampanie reklamowe oraz z artystką Adą Kućmierz jako menedżer.

Publishing Rockstar

Justyna Masalska

Specjalista od spraw trudnych

Z wykształcenia zawodowy muzyk oraz Amerykanistka. Od prawie  7 lat działa w branży muzycznej zajmując się synchronizacją i sprzedażą utworów do reklam, programów tv oraz seriali. Współpracowała z największymi polskimi stacjami telewizyjnymi, domami produkcji, studiami dźwiękowymi oraz agencjami reklamowymi. Obecnie związana z firmą ZPR Media, gdzie odpowiada za koordynowanie projektów publishingowych i pozyskiwanie praw do znanych przebojów.


Prywatnie Justyna śpiewa w zespołe "The Voysys".

YouTube Guru

Wojtek Ignatowski

Zaplanuje, poprowadzi, a Ty możesz tworzyć muzykę

Wojtek wspiera technicznie i merytorycznie niezależnych Twórców muzycznych w zakresie prowadzenia i rozwijania kanałów YouTube. Był odpowiedzialny za założenie jednej z pierwszych sieci MCN Youtube w Polsce. Od lat jest certyfikowanym Partnerem YouTube i odpowiada za muzyczne sieci MCN wytwórni muzycznych w Polsce.

Prywatnie Wojtek tworzy beaty, a w internecie możecie go znaleźć pod pseudonimem MrWhiteBeats.

Trener Głosu, Konsultant Wokalny i muzyczny

Paulina Mączka-Michota

Rozwój głosu w zgodzie ze sobą

Absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na specjalnościach: Wokalistyka Jazzowa oraz Prowadzenie Zespołów Jazzowych i Muzyki Rozrywkowej. Założycielka Studia Wokalnego „Wild Voices”, w którym dzieli się zdobytą przez lata wiedzą i doświadczeniem w pracy z głosem.

Kompleksowo zajmuje się treningiem wokalnym, prowadzi indywidualne konsultacje wokalne, przygotowuje aktorów do ról śpiewanych w filmach i spektaklach, pracuje z wokalistami nad ich autorskim materiałem. Jako trener wokalny asystuje również podczas sesji nagraniowych w studiu.

Jako konsultant wokalny i muzyczny pracowała m.in.: przy spektaklu teatralnym "M.G" (Teatr Polski 2021, Strzępka/Demirski), filmie „Słoń” (reż. K. Krawczycki, 2022), filmie "Pod wiatr" (reż. K.Rus, Netflix 2022), filmie "Bo we mnie jest seks" (reż. K. Klimkiewicz, 2021), filmie "Zenek" (reż. J. Hryniak, 2020).

W 2019 roku ukazała się płyta: Michał Chwała "IDI", na której miał przyjemność zaśpiewać. W plebiscycie "JazzPress" zyskała miano Polskiej Jazzowej Płyty Roku.

Instagram - tam również dzielimy się wiedzą

@inharmony_digital